Зовсім юна зміна волонтерів, яка допомагає наближати перемогу

Марко Надкевич (Тернопільська спеціалізована школі I-III ступенів № 5), Софія Гудима (Українська гімназія імені І.Франка), Дарина Слюсарчук (Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3) плели з бісеру в кольорах національної символіки браслети, чокери , колечка, а також надували кульки з висловом «Що я зроблю після перемоги в Україні?».

Діти також ще робили саморобні патріотичні наклейки, вироби з пластиліну і конвертики з сюрпризом, передбачення та солодощі.

Захар Кадобний допомагає батькові розвозити гуманітарну допомогу, відвідує бійців в лікарні та санаторіях та малює для них патріотичні малюнки.

Анна-Марія Ірмійчук допомагає батькові та артистам проводити благодійні концерти та збирати кошти для потреб ЗСУ

Акції відбувалися на різних локаціях Тернополя.