Спільне засідання Конференції трудового колективу і вченої ради ТНМУ

30 серпня 2022 року відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу і вченої ради нашого університету. Перед засіданням ректор ТНМУ, професор Михайло Корда в урочистій атмосфері вручив атестати професорів і доцентів викладачам вишу.

Атестати професора отримали

• Сусла Олександр Богданович;
  • Хвалибога Тетяня Ігогрівна;
  • Шкільна Марія Іванівна.

Атестати доцента отримали:

• Дуве Христина Володимирівна;
  • Іщак Олег Миколайович;
  • Машталір Андрій Іванович;
  • Наконечна Софія Станіславівна;
  • Нецюк Олег Григорович.

Головну частину засідання відкрив голова профспілкового комітету університету, професор Петро Лихацький.

Шляхом відкритого голосування делегатами Конференції трудового колективу було обрано мандатну і лічильну комісії.

З першого питання порядку денного «Підсумки діяльності університету за 2021-2022 н.р. і чергові завдання на новий навчальний рік» з доповіддю виступив ректор університету, професор Михайло Корда.

Зі співдоповідями виступили:

– проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай;

– проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ;

– проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан;

– проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, професор Олег Слабий.

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай надав інформацію з питання «Затвердження планів роботи вченої ради, ректорату, деканатів, наукового відділу, комісій, комплексу заходів щодо організації навчального процесу в 2022-2023 н.р.».

Голова профспілкового комітету університету, професор Петро Лихацький доповів про зміни до Статуту університету.

Про поточні справи доповів проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ.