Волонтерський рух ТНМУ «Misericordia» організував благодійний концерт

3 жовтня 2022 року волонтери загальноуніверситетського волонтерського руху «Misericordia» за підтримки Тернопільської обласної філармонії організували благодійний концерт. Ведучою цього дійства була заслужена артистка України Адріана Онуфрійчук. Участь в концертній програмі взяли народна артистка України Наталя Лемішка, заслужена артистка України Оксана Малецька, солістка ансамблю «Надзбручанка» Вікторія Мищій, лауреати і переможці багатьох міжнародних конкурсів та солісти філармонії Андрій Оленин та Марія Лемішка.

У другій частині заходу виступили викладачка Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка Уляна Шерстій та студенти медичного факультету Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського Мар’яна Крижанівська та Марта Добрянська. На завершення концерту студенти-волонтери передали маскувальний костюм для розвідника ЗСУ.

Андріана Бучко.