ТНМУ висловлює подяку благодійному фонду міста Білефельд за постійну підтримку і співпрацю

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського 5 жовтня 2022 року отримав гуманітарну допомогу від давніх друзів та партнерів з міста Білефельд (Німеччина).

Цього разу до ТНМУ завдяки сприянню Пітера Регера привезли лабораторно-діагностичне обладнання, серед якого центрифуги – 3 одиниці, інкубатори для епендорфів – 2 одиниці, офтальмоскоп з насадкою до отоскопа – 1 одиниця. Це устаткування передала директор Благодійної організації «Фонд Благодійність» Ірина Герелюс.

Університет висловлює щиру подяку Пітеру Регеру – німецькому благодійнику, голові благодійного фонду «Гуманітарна допомога міста Білефельд» (Німеччина).

Світлини прес-секретаря ТНМУ Яніни Чайківської.