Арт-терапія для вихованців реабілітаційного центру від студентів ТНМУ

Учасниці загально-університетського волонтерського руху «Misericordia» Юлія Вітюк та Діана Сторощук 19 жовтня 2022року організували заняття з арт-терапії для підопічних Тернопільського навчально-реабілітаційного центру, що на вулиці Братів Бойчуків.

У зв’язку з повітряною тривого майбутні медики разом зі своїми учнями перемістили до сховища, яке обладнане партами та місцями для сидіння, і там продовжили заняття. Діти разом зі студентками створили 18 картин за допомогою листя, кольорового паперу, клею та фломастерів і прикрасили сховище осінньою фотозоною. Емоційний стан дітей помітно став кращим. Діти розважились і відволіклись. Сьогодні вкрай важливо підтримувати гарний настрій. Також посмакували печивом з соком та зробили багато світлин на згадку. Дітям було передано засоби канцелярії.