Студентки ТНМУ передали засоби медичного призначення в Тернопільський обласний онкологічний диспансер

Студентки Тернопільського національного медичного університету Марта Струк та Ольга Оплета з ініціативи та допомоги благодійного фонду «Тернопіль» доставили ліки, засоби медичного призначення з міста Ланьцут (Польща).

1 листопада 2022 року частину цієї допомоги було передано до Тернопільського обласного онкологічного диспансеру. Наші студенти привезли до медичного закладу шприци, голки, перев’язувальний матеріал, джгути для забору крові, ватні тампони, мішки амбу, уринальні катетери, нaзальні канюні для подачі кисню, EKГ електроди, Covid тести, стерильні і нестерильні рукавиці.

Головний лікар онкодиспансеру Леонід Шкробот висловив щиру вдячність за підтримку та допомогу у такий час.

Інформацію надала учасниця проекту TNMU Media Hub Марта Струк.