Студенти ТНМУ дізналися про методики запобігання емоційному вигоранню

2 листопада 2022 року відбувалася онлайн-зустріч «Як не вигоріти під час навчання в університеті» з психологинею, кандидаткою психологічних наук Тетяною Гусєвою.

Організатор заходу, студент п’ятого курсу, Андрій Кондратишин доповів про ознаки емоційного вигорання, його причини та способи купірування цього стану. Загалом захід відвідало понад 30 слухачів, більшість з яких цікавилися профілактикою вигорання. Студентам була представлена можливість розповісти власну історію, задати питання та отримати особисті рекомендації від психологині. Студенти розповіли про ознаки вигорання в себе: від зниження працездатності до легкої агресії.

Основі поради зустрічі

1. Ставтеся до себе з любов’ю

2. Обирайте справу, яка вам подобається і уникайте занять, які не викликають у вас особливого ентузіазму.

3. Не варто шукати в роботі порятунок або щастя. Пам’ятайте, що вона є діяльністю.

4. Перестаньте жити за інших людей і сконцентруйтеся на своєму житті.

5. Приділяйте час не тільки роботі, а й своїм особистим інтересам і потребам.

6. Тверезо осмислюйте події тижня, що минув. Можете взяти за правило підведення підсумків.

7. Перед тим, як допомогти комусь, подумайте, чи дійсно людина цього потребує. Метою заходу було підвищення рівня психологічного благополуччя, полегшення соціалізації студентів та їхнього мотивування.