Студенти ТНМУ ознайомили гімназистів із небезпекою залежностей

Щорічно у третій четвер листопада відзначають Міжнародний день відмови від куріння. У зв’язку з цим студенти четвертого курсу Іван Пришляк та Іван Луцик організували захід для одинадцятикласників Тернопільської української гімназії імені Івана Франка.

Увагу школярів звернули як на проблему куріння, так і на ширшу проблему аддикційних речовин. Спершу слухачів ознайомили з поняттям залежності, наголосили на його комплексності. Студенти описали основні механізми виникнення залежності. Виділили як  психологічну, так і фізіологічну сторони явища, описали взаємопов’язаність цих факторів.  Звернули увагу і на потенційні наслідки залежності. Окремо підкреслили актуальність проблеми поширеності електронних цигарок.

Організатори висловлюють вдячність адміністрації Тернопільської української гімназії імені Івана Франка за сприяння в організації цього заходу.

Інформацію надав Іван Луцик.