Студенти ТНМУ сплели і відправили на фронт маскувальну сітку

«Зимову сітку сплети, ЗСУ допоможи!» – під таким гаслом цього тижня (30 листопада – 2 грудня 2022 року) відбулася волонтерська акція, організована студентами ТНМУ Богданою Довгалюк (ММ-211) та Василем Козіцьким (ММ-605).

Упродовж трьох днів спільними зусиллями сплетена маскувальна сітка розміром 7×4 м. Сітку плели на базі історичного факультету ТНПУ. Плести було зовсім не важко, адже постійно гріє думка, що це задля допомоги нашим захисникам і пришвидшення перемоги. Також це постійні знайомства і цікаві розмови, завдяки яким  час летить непомітно.

У цьому заході взяли участь Марта Агеєва (ММ-504), Дмитро Дацюк (ММ-202), Марко Довбуш (ММ-106), Діана Гадомська (ММ-319), Олександра Галайчук (ММ-125), Уляна Гетьман (ММ-108), Марія Ільчишин (ММ-283), Ілона Новаківська (ММ-602), Соломія Сампара (ММ-605), Анна Хмельницька (ММ-304).

Окрема подяка за допомогу в організації цієї акції викладачам ТНМУ Андрію Довбушу і Олені Покришко, а також керівнику цього напряму волонтерства в ТНПУ Володимиру Кіцаку.

Наступного тижня плануємо продовжити роботу над ще однією сіткою. Усіх бажаючих радо вітатимемо у нашому дружньому волонтерському колективі.

Гуртуймося заради перемоги!

Все буде Україна!