Студенти ТНМУ навчали школярів методів боротьби зі стресом

Студенти медичного факультету групи ММ-503 Рудий Р.І. та Мартинюк А.О. виступили з доповіддю «Як боротися зі стресом, коли ти випускник?» для учнів 11-их класів у школах №19, №20, та №13 Тернополя (5 грудня 2022 року).

Під час презентації поспілкувалися з майбутніми абітурієнтами щодо проблем, які їх спіткали в останній рік шкільного навчання, про вступ та про те, як правильно організувати себе під час перших днів у ролі студента.

Найбільше старшокласників цікавили питання щодо процесу підготовки до іспитів, яким чином уникнути вигорання та як контролювати переживання під час іспиту.

Студенти пояснили механізм та зміни в організмі при дії стресових факторів, із власного досвіду розповіли про боротьбу із стресами.