Студенти ТНМУ передали генератор для потреб Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації

4 грудня 2022 року студенти-медики загальноволонтерського руху «Misericordia» за допомогою благодійників Івони та Пшемислива Зімняк з парафії Святої Ядвіги у Хожуві (Республіка Польща) та керівника ансамблю «Збруч» Василя Ірмійчука передали генератор для потреб Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації. На зустрічі також були присутні медичний персонал лікарні, військові, які перебувають на медичній реабілітації, чотири священнослужителі та два капелани ЗСУ.

Окрім того, кожна з парафій Микулинецької ОТГ отримали допомогу від учасників заходу. Двом капеланам ЗСУ було передано тепловізори для потреб військових на передовій.

Генеральний директор Микулинецької лікарні Зіновій Ясеник подякував за надану гуманітарну допомогу та висловив щире сподівання про подальшу співпрацю на благо України.

Перемогу творимо разом!

Інформацію подала Вікторія Махновська.