Студенти ТНМУ організували урок арт-терапії

Студенти загальноуніверситетського волонтерського руху «Misericordia» організували урок арт-терапії для підопічних центру соціально-психологічної реабілітації дітей.  Майбутні медики та діти створювали позитивні малюнки для воїнів, які стоять на захисті нашої країни. Вихованці центрузображали національну символіку, українських військових, військову техніку. Вони додали до кожного малюнка власні побажання.

Наприкінці заняття студенти помітили, що психоемоційний стан дітей значно покращився, вони відчули себе потрібними у цей нелегкий час. Всі малюнки були передані волонтерами та священиками-капеланами на передові позиції нашого війська. Дитячі малюнки для наших воїнів – цеособливі подарунки, що додають їм сили, завзяття захищати нашу країну.

Інформацію подала Уляна Андрушко.