Волонтери ТНМУ висловлюють подяку благодійному фонду Рацібужа (Польща)

Раціборський локальний фонд (Raciborski Fundusz Lokalny), який здійснює свою діяльність у польському місті Рацібуж, передав волонтерам ТНМУ 1300 окопних свічок, а також засоби гігієни і миючі засоби. Всі ці необхідні речі уже доставлено українським військовим на Лиманський і Бахмутський напрямки.

Як розповів завідувач кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки, професор Степан Вадзюк, представники фонду придбали порожні бляшанки, парафін, надали приміщення і необхідне обладнання та посуд для виготовлення окопних свічок.

«Громадяни Польщі багато підтримують українців у цій новітній боротьбі проти російського агресора. Раціборський локальний фонд також активно надає допомогу відважним захисникам України. Приємно, що голова фонду Матеуш В’єха особисто привіз свічки і миючі засоби до нашого університету. Нам вдалося поспілкуватися з представниками фонду під час відвідин Польщі в рамках відпустки. Щиросердно вдячні нашим сусідам за підтримку», – зазначив Степан Вадзюк.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка і Степана Вадзюка.