Викладачі ТНМУ стали переможцями конкурсу «Людина року 2022»

19 лютого 2023 року у Збаразькому замку відбулося нагородження лауреатів конкурсу «Людина року – 2022» на Тернопіллі. Цей конкурс започаткований у 2001 році спортивно-мистецьким та духовним центром «Моя Україна» і редакцією громадсько-політичної газети «Вільне життя». Упродовж 21 року номінантами стали 264 особи Тернопільської області.

Серед цьогорічних переможців є викладачі Тернопільського національного медичного університету, зокрема:

Віталій Мальований – доцент кафедри хірургії №1 з урологією та малоінвазивною хірургією імені Л.Ковальчука, завідувач хірургічно-торакальним відділенням Тернопільської обласної клінічної лікарні;

Леонід Шкробот – професор кафедри онкології, променевої діагностики і терапії, генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер», доктор медичних наук.

Серед нагороджених випускник ТНМУ 2000 року Андрій Надкевич – лікар-реабілітолог Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації.

Бажаємо номінантам успіхів і нових досягнень!

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини редакції газети «Вільне життя».