Студенти ТНМУ опікуються підопічними ГО «Мій світ»

Студенти-волонтери загальноуніверситетського волонтерського руху «Misericordia» Анастасія Дячишин, Ольга Кузьмич, Софія Ксьондзик та Ольга-Емілія Мерещук двічі на тиждень організовують заняття арт-терапії з підопічними ГО «Мій світ», вивчають патріотичні пісні, проводять заняття для розвитку дрібної моторики, вивчають англійські слова. Майбутні медики також проводять заняття з соціального розвитку «Поділись емоціями», «Я – твій друг» та ін. Окрім того, роблять тематичні вироби (писанки, паперові мозаїки, оригамі, аплікації з паперу), вивчають руханки і танці.

Проводять спільно час, дарують подаруночки за активність. Під час занять завжди панує веселий настрій та приємна атмосфера і багато спілкування, що є дуже важливим для людей цієї категорії.

Студенти-волонтери висловлюють щиру подяку власникам ресторану «Stone food» за надане приміщення та можливість працювати з підопічними ГО «Мій світ». Інформацію подала Уляна Андрушко.