Студент ТНМУ гідно представив ТНМУ на змаганнях з дзюдо

З 3 по 5 квітня 2023 року в Луцьку на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулася XVIII літня Універсіада України з дзюдо. У змаганнях взяли участь 163 спортсмени, які представляли 33 вищі навчальні заклади з 18 регіонів України. На цих змаганнях наш університет представляв студент другого курсу медичного факультету (ММ – 210) кандидат в майстри спорту Максим Лихолат.

Студент виборов 7 місце серед 23 учасників у своїй ваговій категорії і приніс нашому університету 21 заліковий бал. Під час запеклого поєдинку за призові місця наш студент поступився Чемпіону Кубка Європи.

Максим Лихолат є призером міжнародних та всеукраїнських турнірів, бронзовий призер Чемпіонату України та ІІІ літньої Гімназіади України.