Перейти до вмісту

Цьогоріч в ТНМУ іноземці змогли скласти вступні випробування на спеціальність 222 Медицина дистанційно у формі вступного іспиту з англійської мови та біології у тісній співпраці з партнерською організацією в Республіці Польща.

В присутності відповідального секретаря приймальної комісії Ігора Драча, декана факультету іноземних студентів Марії Марущак, членів предметних комісій і представників деканату факультету іноземних студентів, а також колег з партнерської організації у Республіці Польща  абітурієнти складали іспити під постійним відеонаглядом з відеореєстрацією.

Всі абітурієнти склали іспити успішно і будуть зараховані першокурсниками нашого університету.

Дякуємо за забезпечення всіх необхідних умов, передбачених Правилами прийому до ТНМУ у 2023 році, пані Богдані Жуковській, партнерці нашого університету у Республіці Польща.