Перейти до вмісту

Для отримання довгострокової візу типу «Д» для навчання в Україні необхідно отримати запрошення на навчання від вищого навчального закладу. Процедура отримання запрошення на навчання описана в розділі “Для вступників”.

Посольства України в іноземних країнах визначають процедуру отримання студентської візи. В свою чергу, університет допомагає в організації візової підтримки кожного виданого запрошення через УДЦМО в м. Києві.

Абітурієнт має право в’їхати в Україну лише в терміни передбачені візою, якщо інше не передбачене законодавством України

За умови успішного зарахування на навчання та наявності наказу на зарахування, університет готує клопотання щодо видачі посвідки на тимчасове проживання на весь термін навчання в УДМС України в Тернопільській області

Студент повинен звернутися в деканат іноземних студентів не пізніше ніж за 20 днів до закінчення терміну дозволеного терміну перебування для подачі документів на посвідку на тимчасове проживання, та бути зарахованим до університету на момент подачі документів.

За умови, якщо до закінчення терміну дії візи залишилося від 10 до 3 днів та абітурієнт зарахований на навчання, університет може клопотатися перед УДМСУ в Тернопільській області про продовження терміну перебування на термін до тридцяти днів, впродовж якого здійснюється клопотання про видачу посвідки на тимчасове перебування.

Для отримання посвідки на тимчасове перебування необхідні наступні документи:

o Нотаріально-завірений переклад паспортного документу іноземця (сторінки з особистими даними)

o Чотири фотокартки 3,5 см * 4,5 см

o Заява студента

o Копія медичного полісу страхування іноземця на період перебування на навчанні

З моменту отримання посвідки на тимчасове проживання студент зобов’язаний протягом десяти днів зареєструвати місце свого проживання в Управління державної міграційної служби України по місцю проживання. У разі порушення цього терміну студент несе адміністративну відповідальність

Умовою в’їзду та виїзду з території України є наявність діючого паспортного документу та діючої посвідки на тимчасове проживання в Україні. За умови наявності нового паспортного документу, студент зобов’язаний звернутися в УДМСУ в Тернопільській області з метою переставляння штампу про видачу посвідки з старого паспорту у новий до моменту виїзду з України для тимчасових подорожей

У разі відрахування студента з навчання, університет інформує УДМУ в Тернопільській області про відрахування. Студент зобов’язаний знятися з місця реєстрації, здати посвідку на тимчасове проживання, та покинути Україну у строки передбачені законодавством.