Перейти до вмісту

Лекції, які читав студент 6 курсу Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського  Кхан Мохаммад Шумаєл в старших класах, знайшли відклик та інтерес в їхніх молодших колег.

Цього разу, на запрошення класного керівника, ми відвідали учнів 5-г класу ТСШ № 3. Тематика здорово харчування особливо актуальна в такому віці.

Дуже важливо зрозуміти які продукти є корисними, а які шкідливими, і яку саме шкоду вони наносять дитячому організму. Адже, при засиллі фаст-фуду та різних смаколиків в рекламі саме вчасно надана інформація дозволить дітям зробити правильний вибір у бік здорового харчування.

Діти були такі задоволені, що просили Кхана Мохаммеда Шумаєла ще прийти до них в гості.

Доц. Боднар Р.Я.