Волонтери ТДМУ зібрали кошти для онкохворих діток

Студенти-волонтери проекту «Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям» вранці 28 квітня зібралися в адміністративному корпусі ТДМУ, одягли футболки з логотипом проекту, які вдалося придбати завдяки фармацевтичній корпорації «Юрія-Фарм». Цей невеликий презент подарував заряд позитивних емоцій молоді, яка трудилася на повну силу, за що висловлюємо подяку.

6г

У кошики дбайливо склали великодні пасочки, святкові кекси та писанки і з хорошим настроєм завітали у навчальні корпуси медичного університету. Щиру подяку висловлюємо Коцур Надії Миколаївні та Гарач Марії Василівні за допомогу у випіканні смаколиків, які тим самим внесли чималий благодійний внесок задля допомоги діткам. (Про те, як це готувалося, детальніше тут: https://www.tdmu.edu.ua/2016/04/27/volontery-proektu-povernemo-shhaslyve-dytynstvo-onkohvorym-dityam-yakyj-realizovuyetsya-v-tdmu-zavitayut-do-vykladachiv-i-studentiv-z-velykodnimy-podarunkamy/ )

3 4- 6 6б 6в волков

боднар5-

Волонтерів радо зустрічали усі. Кожен напередодні великого християнського свята Воскресіння Христового хотів поласувати смачною випічкою та зробити свій благодійний внесок для допомоги онкохворим діткам. Особливу подяку висловлюємо доценту кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології Олені Петрівні Венгер за вишкіл нашої команди-однодумців та теплий прийом на кафедрах та у відділеннях психоневрологічної лікарні. Повірте, цей візит надовго закарбується у пам’ять всіх нас, адже викликав шквал емоцій як серед пацієнтів, так і студентів, медичного персоналу та професорсько-викладацького складу. Після розповідей про наш проект кожен намагався приховати свої сльози…

7 7- 7а1

Відмічу найкращих волонтерів, котрі невтомно трудилися: Гарасимчук Лілія, Yasir Al-Jumaly, Лиса Ірина, Клос Романія, Джавадова Наргіз, Богдан Вербенець, Sara Al-Rufaie, Сорокопуд Ольга, Рзаєва Тетяна, Дзецюх Катерина. Ми пишаємося вами і знайте, що без вас творити добро було б неможливо.

Мега-подяку висловлюю наймолодшому волонтеру – Катерині Дзецюх. Як мама, пишаюся тим, що ти проявляєш несамовиту ініціативу для допомоги і знаю, що цей ланцюжок добра ти продовжуватимеш надалі.

4 5 6-

Хочемо відзначити чудову, оптимістичну, позитивну жінку – маму Андрійка, який поборов непросту недугу. Оксанко Столяр, саме Ви своїм прикладом доказали, що чудеса трапляються. Однак, лише завдяки тому, що Ви акумулювали свої сили та уся сім’я і не тільки вона працювали на кінцевий результат – здорова дитина, Андрійко тепер впевнено крокує до своєї мрії. Ви для нас усіх взірець незламної віри у те, що все буде добре!

1 3- 5а 8 9 13

Ми усі разом згуртувалися і працювали задля доброї справи – допомогти наймолодшим, що нестримно боряться за життя!

І так, за сьогодні нашими волонтерами подаровано 80 великодніх пасок, 140 святкових кексів, 20 писанок. Зібрано благодійних внесків на суму 7838 грн 50 коп, 100 доларів та 20 злотих. Усі кошти будуть передані на закупівлю медикаментів та виробів медичного призначення для пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської дитячої міської комунальної лікарні.

16 17

Мама одного з маленьких пацієнтів зазначила: «Кожна зустріч з вами надихає на позитив і гарний настрій. Усі дітки довго під враженнями після вашого відвідування. Малеча ще досі згадує Ясіра, я рада що синочок має такого друга. Дякую вам».

12 15

Хочемо закінчити публікацію словами про те, що найменший прояв піклування створює неперервний ланцюжок взаємодопомоги. Вкотре в цьому переконуємось…

Інформацію подала Тетяна Дзецюх.