Меню Закрити

Волонтери проекту “Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям”, який реалізовується в ТДМУ, завітають до викладачів і студентів з Великодніми подарунками

Напередодні одного з найбільших християнських свят – Воскресіння Христового, а саме 26 квітня волонтери проекту «Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям» випікали Великодні паски. До цього процесу долучився дивовижний хлопчик Андрійко, який поборов непросту недугу. Він мріє бути кулінаром і впевнено іде до своєї мети.  Невдовзі кожен з нас зможе побачити його у відомій телепрограмі «МастерШеф». Історія маленького переможця буде представлена згодом, а 26 квітня напрочуд позитивний хлопчик невтомно трудився разом з братиком з метою допомогти тим діткам, які у ці святкові дні знаходитимуться у стінах гематологічного відділення Тернопільської міської дитячої лікарні.

1 2 2а 6

З випіканням Великодньої паски пов’язано чимало традицій та прикмет. Волонтери висловлюють подяку знавцям чудодійної випічки – Надії Миколаївній та Марії Василівній. Без цих майстринь молоді було б набагато важче.

4 5 7 9

За вчорашній день волонтерам проекту вдалося випекти та прикрасити більше 80-ти пасок. Усі втомлені, але щасливі! Сьогодні команда однодумців випікатиме святкові кекси!

3 10 11 11а 11б 13

Усю цю смакоту, а також великодні писанки, виготовлені пацієнтами гематологічного відділення дитячої міської лікарні, 28 квітня з 9 години ранку волонтери проекту «Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям» в адміністративному корпусі ТДМУ даруватимуть викладачам і студентам. Водночас відбуватиметься збір благодійних внесків, які підуть на потреби пацієнтів гематологічного відділення. Кожен викладач і студент може пожертвувати ту суму, яку забажає, і тим самим долучитися до благородної справи.

Інформацію подала Тетяна Дзецюх.