Подкаст “Позитивні аспекти помилок у кризових ситуаціях у системі охорони здоров’я”

Пропонуємо вам ознайомитись з епізодом нашого подкасту “Позитивні аспекти помилок у кризових ситуаціях у системі охорони здоров’я”

У цьому випуску ви дізнаєтеся:

🔴 Як професіонали можуть аналізувати та використовувати помилки для покращення своїх навичок?

🔴 Як швидко приймати рішення у конфліктних ситуаціях, коли різні професійні групи працюють разом в умовах надзвичайних ситуацій?

🔴 Як знайти баланс між теоретичними знаннями, страхом помилок та розумінням того, що помилки неминучі?

🔴 Як здійснювати управління ризиками та ресурсами команди?

Автор:

✔️ Ульріке Моргенштерн (Prof. Dr. Ulrike Morgenstern), Акконський університет гуманітарних наук (Німеччина)

Переклав та презентує:

✔️ Надія Федчишин, професор, завідувач кафедри іноземних мов Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України

🎧 Прослухати подкаст можна за посиланням https://www.tdmu.edu.ua/podcast/

Подкаст створений в рамках проекту Інституту досліджень міжнародної допомоги (IRIA) Акконського університету гуманітарних наук «Навчання, медична освіта та професійний обмін для розвитку охорони здоров’я в Україні в умовах війни».