В ефір вийшла телепрограма про анатомічний музей ТДМУ

Нещодавно глядачі Тернопільської області мали змогу детальніше ознайомитися із роботою анатомічного музею Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під час перегляду телепрограми «Музеями Тернопілля», який вийшла на телеканалі ТТБ. Музей розташований в морфологічному корпусі нашого університету.

DSC_0565

Нагадаємо, що музей анатомії людини заснований у 1959 році професором М.Я.Полянкіним. Спершу у ньому розташовувалася невелика кількість експонатів, які мали  виключно навчальне значення. Але поступово їх кількість збільшувалася, і з часом ця колекція переросла у музейну експозицію. Сьогодні музей налічує понад 500 експонатів і вважається  одним з  кращих  в Україні.

З історією музею та його експонатами глядачів ознайомив завідувач кафедри анатомії людини, професор Ілля Герасимюк.