Викладачі та студенти ТДМУ навчали основам тактичної медицини

На запрошення викладачів Чортківського вищого професійного училища група інструкторів у складі асистента кафедри військової медицини та медицини катастроф Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, заступника голови правління громадської організації «Медичний загін спецпризначення «Білі берети» Віктора Шацького, студентів нашого університету, які є інструкторами Молодіжного осередку Всеукраїнської ради реанімації Анастасії Гудими, Романа Гука та Романа Тарасюка 24 жовтня 2017 року провели показове заняття з основ тактичної медицини для студентів училища.

Інструктори розказали та показали практично, як надати допомогу в секторі обстрілу та в укритті, на етапі евакуації. Студенти училища мали достатньо часу, щоб спробувати виконати поставлені задачі з накладання турнікетів, евакуації пораненого з небезпечної зони, провести первинний огляд в укритті. Заняття проходили у невимушеній дружній обстановці.

Після заняття в подяку інструкторській групі студентський хор подарував невеличкий виступ.