Студенти і викладачі ТДМУ заклали фруктовий сад

На базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 17 квітня 2018 року студенти шостого курсу та представники деканату медичного університету посадили 61 фруктове дерево. Ця кількість вибрана невипадково, адже 12 квітня цього року виповнився 61 рік з дня заснування ТДМУ. Таким чином сортові яблуні, груші, сливи і черешні символізуватимуть подяку теперішніх шестикурсників своїй Альма-матер за науку, опіку і професійне становлення.

Зазначимо, що усі 60 саджанців, які були посаджені минулого року нашими студентами та працівниками деканату медичного факультету, стовідсотково прийнялися і уже цвітуть.

Цьогорічний фруктовий садок був закладений сортовими деревами вітчизняного виробництва, зокрема фермерського господарства «Гадз», що в селі Трибухівці Бучацького району Тернопільської області.