Представників ТДМУ перші особи області привітали із Днем медичного працівника

З нагоди Дня медичного працівника 17 червня в Університетській лікарні відбулося урочисте засідання колегії департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації. У рамках цього заходу голова Тернопільської обласної ради, голова Тернопільської обласної державної адміністрації, директор департаменту охорони здоров’я та голова Тернопільської обласної профспілки працівників охорони здоров’я відзначили кращих медиків нашого краю. Спершу всі присутні хвилиною мовчання пом’янули загиблих героїв сучасної України.

IMG_9125

IMG_9094

IMG_9058

Низку вітань розпочав очільник облради Василь Хомінець. «З нагоди професійного свята від усієї обласної ради прийміть найщиріші вітання та низький уклін за вашу шляхетну та нелегку працю, добро, чуйність!

Щиро дякую усім працівникам галузі: шановним лікарям, фармацевтам, медичним сестрам, фельдшерам, вченим, працівникам медичної промисловості, представникам громадських лікарських організацій! Особливі слова вдячності тернопільським медикам, які сьогодні жертвують своїм здоров’ям, а то і життям, даючи шанс нашим воякам у зоні АТО. Ваш подвиг, шановні, – неоціненний.

Від усього серця вітаю вас з професійним святом і бажаю міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею», – звернувся Василь Петрович.

IMG_9139

IMG_9138

IMG_9144

IMG_9146

Грамоти від обласної ради отримали завідувач кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією, професор Михайло Гнатюк, професор кафедри загальної гігієни та екології Володимир Кондратюк, доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги Лариса Мартинюк, завідувач кафедри хірургічної стоматології, професор Ярослав Нагірний, директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти Роман Свистун, доцент кафедри акушерства та гінекології навчально-наукового інституту післядипломної освіти Оксана Хлібовська.

IMG_9175

Проректор з науково-педагогічної роботи Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Аркадій Шульгай передав слова вітання від імені ректора вишу, професора Михайла Корди.

«Ви виконуєте найгуманнішу місію, а саме служите на благо збереження здоров’я і життя людини. Здоров’я нації є головним індикатором соціального розвитку держави і благополуччя суспільства. Сьогодні наші колеги надають медичну допомогу і в зоні антитерористичної операції. Серед них є працівники і студенти Тернопільського державного медичного університету. У день професійного свята низько схиляю перед вами голову. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя і добра. Нехай вас оберігає Господь», – побажав Аркадій Гаврилович.

IMG_9182

Директор департаменту охорони здоров’я Володимир Курило також звернувся до лікарів із словами вдячності. «Сьогодні завдяки 16 загиблим в зоні АТО медикам маємо нагоду жити мирним життям. Ще 60 отримали поранення і перебувають на лікуванні. Дякую тим, хто неодноразово їздив надавати допомогу нашим військовим. Низький уклін працівникам Центру екстреної медичної допомоги, які перебувають сьогодні в зоні бойових дій. Свого часу Андрей Шептицький сказав, що важка праця виснажує і втомлює, але вона марна, якщо вона зроблена без любові. Тож бажаю вам виконувати свій обов’язок з великою любов’ю», – додав директор департаменту.

IMG_9188

Голова облдержадміністрації Степан Барна привітав присутніх зі святом і побажав надалі настільки добросовісно ставитися до своєї роботи. «Понад дванадцятитисячний колектив медичних працівників області щодня турбується про здоров’я населення нашого краю. Звичайно, в галузі є чимало проблем. Ми зі свого боку намагаємося їх вирішувати в міру своїх можливостей. Дякую усім за роботу і бажаю всього найкращого», – зазначив Степан Барна.

IMG_9227

IMG_9216

IMG_9231

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у надання медичної допомоги, високий професіоналізм, активну громадську позицію з нагоди Дня медичного працівника грамотами облдержадміністрації були нагороджені завідувач кафедри iнфекцiйних хвороб з епiдемiологiєю, шкірними та венеричними хворобами, професор Михайло Андрейчин, завідувач кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною, професор Ярослав Боднар, завідувач кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти, професор Ігор Дзюбановський.

IMG_9232

IMG_9237

Грамоти і подяки також отримали завідувач кафедри фармації навчально-наукового інституту післядипломної освіти, професор Людмила Фіра, доцент кафедри мікробіології, вірусології та імунології Наталія Ткачук, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2, заслужений діяч науки i техніки України, професор Світлана Сміян.

IMG_9288

На завершення теплі слова подяки і щирі побажання прозвучали від голови Тернопільської обласної профспілки працівників охорони здоров’я Володимира Кузіва.

IMG_9065

IMG_9284

IMG_9261

У рамках відзначення Дня медичного працівника у фойє конференц-зали Університетської лікарні була репрезентована персональна виставка «Моя країна – Україна» заслуженого лікаря України, головного лікаря КУТОР «Центр здоров’я» Ганни Слівінської.