Студенти-іноземці ТДМУ організували акцію прибирання території будинку перестарілих

Благодійністю в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського займаються не тільки українські студенти, а й ті, хто приїхав сюди навчатися з інших країн. У ці вихідні, а саме 31 жовтня, з ініціативи студентів-іноземців ТДМУ було організовано прибирання території Петриківського будинку-інтернату для престарілих. Молодим людям пощастило з погодою, тож вони з користю для суспільства провели свій вільний час.

CKEqFKg_UHA fEsEJWSCCHU IMG_6234 IMG_6239

Потрібно зазначити, що майбутні медики з інших країн об’єдналися в організацію «Medicare and social welfare initiative» і упродовж тривалого часу займаються волонтерською діяльністю. Наприклад, щоп’ятниці в «Карітасі» вони вимірюють артеріальний тиск і рівень глюкози в крові всім бажаючим. Літні люди, які в цей час приходять на безкоштовні обіди, з задоволенням обстежуються і висловлюють вдячність майбутнім медикам.

Щодо суботнього заходу, то його ініціаторами стали Ojiemu O.Jephthah, Gerald Chigozie Agbarakwe, Taiwa Elisha Priscila, Akharia Solomon, Suleiman Stephen Tamanuwa, Okafor Sherece Ogechukwu, Lydia Oladepo Ifeoluwa, Eneh Ethel Ogomuegbunam. До них приєдналися такі українські студенти: Ольга Явна, Тетяна Павлишак, Ірина Довга, Юлія Челяда, Іван Кудриль, Ольга Рицик, Руслана Панасюк, Ірина Станько, Ілліана Года, Олександр Косман, Юрій Шворак, Наталя Олеськів, Софія Кравець.

IMG_6252 IMG_6255 IMG_6260 IMG_6261 IMG_6268 IMG_6270

Як кажуть, мова благодійності у світі скрізь одна. Молоді люди не тільки допомогли закладу, а й більше здружилися між собою.

«Взагалі нас дуже привітно зустріли в Петриківському будинку перестарілих. Хлопці виконували важчу роботу – збирали в мішки будівельний матеріал і складали його. Дівчата ж прибирали  листя і займалися благоустроєм газонів. Нам було приємно те, що після спільної праці іноземні студенти запросили нас на дружній обід, який самі організували. Ми дуже вдячні їм за таку турботу», – розповіла студентка 5 курсу медичного факультету Ілліана Года.

IMG_6302 MOD7qOkdmtk Owno0SjIhc0

У розмові з директором Петриківського будинку-інтернату для престарілих студенти ТДМУ з’ясували, що тут завжди потрібна подібна допомога, а особливо необхідним є спілкування з мешканцями закладу. Майбутні медики уже планують наступні благодійні заходи.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.