Лікарі-інтерни ТДМУ з фаху «Педіатрія» розпочали передсвятковий марафон добрих справ

Напередодні Дня Святого Миколая лікарі-інтерни Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з фаху «Педіатрія» відвідали маленьких пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні з подарунками та привітаннями. Вони порадували хворих дітей та подарували їм надію на одужання та щасливе майбутнє.

Лікарі-інтерни з викладачами кафедри - канд. мед.наук Гаріян Т.В. та канд. мед. наук Дутчак О.М.

Лікарі-інтерни з викладачами кафедри – канд. мед.наук Гаріян Т.В. та канд. мед. наук Дутчак О.М.

Лікарі-інтерни з фаху "Педіарія" Юлія Волянська, Емілія Доминяк, Ірина Сидоришина, аспірант кафедри Станіслава Волошин, лікарі-інтерни Андрій Головач та Олександр Дейнеко.

Лікарі-інтерни з фаху “Педіарія” Юлія Волянська, Емілія Доминяк, Ірина Сидоришина, аспірант кафедри Станіслава Волошин, лікарі-інтерни Андрій Головач та Олександр Дейнеко.

Лікарі-інтерни з фаху "Педіатрія" Андрій Головач та Дейнеко Олександр

Лікарі-інтерни з фаху “Педіатрія” Андрій Головач та Дейнеко Олександр

Лікар-інтерн Емілія Доминяк

Лікар-інтерн Емілія Доминяк

Майбутні педіатри щодня працюють у різних відділеннях Тернопільської міської комунальної дитячої лікарні, щодня бачать хворих дітей як пацієнтів, тому у предсвятковий період вирішили поспілкуватися з ними у неформальній атмосфері. Пацієнти гематологічного відділення – це діти різного віку, які надто вразливі та чутливі. Вони перебувають на лікарняному ліжку по декілька місяців і сумують за домівками, за своїми братами і сестрами, друзями, тому кожен візит для них є бажаним, очікуваним та приємним.

Окрім того, майбутні педіатри побували у одному з сиротинців міста. Діти, що перебувають там, були безмежно раді смаколикам та іграшкам, які отримали. Водночас спілкування та ігри подарували їм відчуття домашнього затишку, адже  кожна дитина не повинна залишитися без уваги та любові. До речі, сиротинці лікарі-інтерни зі спеціальності “Педіатрія” відвідують декілька років поспіль.

Лікар-інтерн Марта Замковська

Лікар-інтерн Марта Замковська

Лікарі-інтерни Мар’яна Ковальчук та Світлана Ярославіцька

Лікарі-інтерни Мар’яна Ковальчук та Світлана Ярославіцька

Заходи здійснено за ініціативою лікарів-інтернів І-го року навчання з фаху «Педіатрія». Вони всі не тільки гарно вчаться, а й є творчими особистостями, тому планують відвідати ще й інших діток і на Новий Рік і на Різдво Христове.