Хористи ТДМУ допомогли гематологічному відділенню

Учасникам хору Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під час Різдвяної коляди вдалося зібрати майже 14 тисяч гривень, які вони вирішили спрямувати на благодійність. Увагу наших творчих викладачів і студентів привернуло гематологічне відділення Тернопільської міської дитячої лікарні.

XP9XYpWTWWs

«Під час колядування ми відвідали міські і обласні лікувальні заклади. У Тернопільській міській дитячій лікарні побували в гематологічному відділенні, де подарували дітям дух українського Різдва. Чесно кажучи, це був для нас один з найважчих виступів. Ближче до завершення програми у всіх наверталися сльози на очі. Ми розуміємо, що не можна плакати в таких відділеннях, але насправді важко було в той момент опанувати емоції. Нам вдалося наколядувати 14 тисяч гривень. Усім колективом приймали рішення, як використати кошти. Спершу планували комусь з дітей допомогти адресно, але потім запитали у завідуючої гематологічним відділенням, що їм потрібно. Вона надала нам список необхідних речей, які ми придбали і нещодавно передали.

LZBgHNciqEg

Частину грошей спрямували хлопчику, який зараз у важкому стані перебуває в цьому відділенні», – розповів керівник хору і студент другого курсу Ярослав Запотоцький.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.