Благодійний концерт на підтримку онкохворих дітей відбувся в ТДМУ

Актова зала Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 26 жовтня була наповнена небайдужими викладачами, студентами і тернополянами, які прийшли на благодійний концерт у рамках проекту «Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям». Організатори ставили за мету привернути увагу громади до проблем дітей з онкопатологією, підтримати ту малечу, яка бореться з недугою. Співорганізаторами благодійного концерту стали Тернопільський державний медичний університет і Студентський парламент ТДМУ. Керівник проекту – викладач ТДМУ Тетяна Дзецюх.

med_1870

med_2075

Розпочався захід з невеличкої театралізованої замальовки про лист до Господа від онкохворого хлопчика на ім’я Оскар, в якому він писав про те, що життя – найбільший дар для кожного з нас. І після цього на сцені з’явилося дерево життя, до якого кожен учасник вечора прикріплював свій зелений листочок. Це була своєрідна метафора з приводу того, що кожен наш вчинок, кожне добре слово є живильною силою, яка допомагає одужувати іншим.

med_1832

med_1843 med_1867

Вихованці центру творчості дітей та юнацтва «Терноцвіт» подарували своє щире виконання пісень. Танцювальний колектив «Альянс» під керівництвом Ірини Лотоцької представив оригінальні хореографічні постановки.

med_1877

Співачка Оксана Корзун побажала всім діткам, які сьогодні перебувають на лікуванні, якнайшвидше одужати. «Нам побільше потрібно робити такі заходи, щоб майбутнє було кращим і радіснішим. Та, окрім віри, ми повинні наповнювати цей світ любов’ю», – зазначила виконавиця.

med_1904 med_1908

Креативна студія сучасного танцю «Т.А.Н.Го» виступила з цікавими хореографічними постановками, а студенти ТДМУ Михайло Думнич та Петро Чукур заспівали відомі хіти.

med_1962

Представники гурту «Амігурумі» передали вітання маленьким глядачам гематологічного відділення Тернопільської міської комунальної дитячої лікарні, які цього вечора дивилися концерт за допомогою он-лайн трансляції на сайті ТДМУ.

med_1986

«Перебуваючи у гематологічному відділенні того вечора, можу сказати, що всі були переповнені позитивними емоціями. Спершу діти не могли повірити, що так багато людей їх підтримують. Батьки плакали разом зі мною. Говорили, що бачать таке вперше. Дякували кожному учаснику і мовчки плакали… Я розповіла, що діти різних шкіл виготовляли ангеликів, оскільки бажають кожному швидкого одужання. Мені того вечора вдалося побувати і в глядацькій залі адміністративного корпусу. Хочу сказати, що атмосфера була неймовірною. До мене підійшла мама одного з наших героїв – Владика – і подякувала за історію про малечу. Додам, що до добрих справ долучилися школярі ЗОШ №23, ЗОШ №24, класичної гімназії Тернополя, вихованці Центру дитячої творчості дітей та юнацтва, іноземні студенти нашого вишу. Усі вони своїми руками виготовляли ангеликів з побажаннями, які можна було придбати біля входу до актової зали ТДМУ», – поділилася враженнями керівник проекту Тетяна Дзецюх.

med_1756

med_2003

med_2027

Вечір продовжився виступом гурту «Bugs Bunny». Оплесками зустріли глядачі колишнього нашого студента Леонардо Ободоеке, який свого часу став одним з яскравих учасників проекту «Голос країни». Його виконання пісень «Океану Ельзи» припало до душі Святославу Вакарчуку, який сьогодні залучає Леонардо до своїх нових проектів. Цього вечора випускник ТДМУ виконав такі відомі хіти ОЕ, як «Вставай мила моя, вставай!», «Майже весна», «На небі».

«У мене сьогодні був дуже важкий день. Та певно Бог розпорядився так, щоб я був зараз з вами і підтримав вас у цій благородній справі. Коли мені запропонували виступити, я відразу погодився. Дуже хочу, щоб батьки і діти відчули, що вони не самі, адже разом ми можемо багато зробити. Знайте, що я також разом з вами. Мені дуже приємно тут перебувати. Бажаю вам всього найкращого», – зазначив Леонардо Ободоеке.

med_2037

Завершилася концертна програма виступом гурту «Gunz Live Band». Солісткою цього колективу є випускниця ТДМУ Людмила Папінко, яка не раз своїм голосом радувала під час університетських заходів.

med_1941

Виступи перемежовувалися історіями тих маленьких пацієнтів, які перебороли свою недугу і були присутні в залі, зокрема Андрія Столяра, чарівної дівчини Марічки, яка мріє стати лікарем, та інших. Також присутнім показали слайд-шоу з попередніх акцій, які відбулися раніше в рамках проекту «Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям».

med_2071

med_1934

Наприкінці заходу дерево, яке на початку мало лише стовбур і гілочки, отримало пишну зелену крону завдяки скромному внеску кожного учасника. Так і всі ті, хто сьогодні вимушені боротися за своє здоров’я, мають знати, що вони у цьому світі не залишилися на самоті зі своєю проблемою і мають велику підтримку.

med_1755

med_1927

med_2058

Усі кошти, виручені від благодійних внесків і продажу квитків, будуть передані на закупівлю медикаментів та виробів медичного призначення для пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської комунальної дитячої лікарні. Приємним є те, що ініціативу волонтерів ТДМУ підтримали студенти Донецького національного медичного університету, які викупили частину квитків і попросили передати їх родинам-переселенцям з зони АТО та сиротам. Їхнє прохання було виконане оргкомітетом заходу.

med_1778 med_1781 med_1791 med_1808

med_1946

Цього вечора чимало глядачів отримали приємні подарунки від меценатів заходу під час розіграшу призів.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.