Іноземні студенти ТДМУ взяли участь у вечорі культур

Щороку студенти з Нігерії, які навчаються в Тернополі, організовують широкомасштабний захід, під час якого згадують свої історичні корені та традиції. Цьогоріч «Нігерійський вечір культур» вперше об’єднав разом всі народності цієї країни, представники яких навчаються у тернопільських вишах. Найбільші етнічні групи цієї країни складають племена хауса, іґбо, йоруба.

med_2735 med_2753 med_2769 med_2811

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які приїхали на навчання з Нігерії, активно долучилися до організації заходу. Як зазначив президент Асоціації нігерійських студентів ТДМУ Дональд Одіон, його найбільшою мрією було святкувати щось разом. «Раніше кожна народність влаштовувала окреме свято, але всі ми – одна країна. Нам потрібно робити спільні вечори, щоб більше пізнавати один одного і відчувати єдність», – додав наш студент.

med_2840

Від деканату іноземних студентів ТДМУ слова вітання передала заступник керівника підрозділу Олена Покришко, яка побажала нігерійській молоді успішного навчання, реалізації мрій і Божого благословення.

med_2852 med_2860 med_2929 med_2954 med_2968

Під час цього заходу кожна етнічна група представила свої традиційні танці, розповіла про кулінарну специфіку, особливості кожного регіону Нігерії. Окрім того, оргкомітет вечора відзначив у різних номінаціях тих, хто упродовж року був кращим у навчанні, співі, наукових досягненнях, дружбі і т.д.

med_2972 med_2976 med_2990 med_2995 med_2999

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.