Хористи ТДМУ передали благодійну допомогу Тернопільському хоспісу

Під час різдвяних свят хор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського активно щедрував. Його учасникам вдалося зібрати чималу суму коштів – понад 20 тисяч гривень. Усі гроші хористи вирішили спрямувати на благодійні цілі.

DSC_0013

Творчі викладачі і студенти ТДМУ колективно прийняли рішення допомогти тим медичним закладам, які найбільше потребують цього. Так, 22 лютого 2017 року Тернопільському хоспісу, з яким ТДМУ має тісну співпрацю, хористи передали 3 приліжкові стільці-туалети та 10 наборів постільної білизни.

DSC_9958 DSC_9960 DSC_9977

«Це лише частина благодійної допомоги. Для гематологічного відділення дитячої міської лікарні буде придбано холодильник для м’ясних продуктів. Як тільки він буде у наявності, ми його відразу передамо до медичного закладу. Також уже придбано небулайзери і штатив для гематологічного відділення», – розповіла директор навчально-наукового інституту медсестринства Світлана Ястремська.

DSC_0018

Зі свого боку керівник Тернопільського хоспісу зазначив, що така увага до їхнього закладу з боку викладачів і студентів ТДМУ є дуже важливою, адже спільними зусиллями легше виконувати вкрай необхідну соціальну місію.

DSC_9999

Нагадаємо, що хор ТДМУ подарував свої віншування і щедрівки працівникам і пацієнтам цього медичного закладу. (Детальніше тут: https://www.tdmu.edu.ua/2017/01/20/hor-tdmu-podaruvav-hvylyny-radosti-pratsivnykam-i-patsiyentam-hospisu/).

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.