Високі результати участі студентів ТДМУ у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Психіатрія та наркологія»

У II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психіатрія та наркологія», яка відбулася 24-26 квітня 2017 року у Харкові на базі Харківського національного медичного університету, взяли участь студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які показали найкращі результати під час першого туру. Зокрема студент п’ятого курсу медичного факультету Мар’ян Кудрик, студентка четвертого курсу медичного факультету Наталія Закернична та студентка четвертого курсу медичного факультету  Діана Попович.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_4ab5

Олімпіада відбулася в два тури. Під час першого туру студенти розв’язували завдання першого та другого рівнів складності у вигляді тестів і кросворду. В іншому турі – ситуаційні задачі, а також робили опитування пацієнта (третього і четвертого рівнів складності).

Наступного дня відбулася конференція «Актуальні питання нейронаук», після якої було підведено пісумки олімпіади та нагородження учасників.

За результатами усіх виконаних завдань студентка Наталія Закернична виборола друге місце. Студент Мар’ян Кудрик здобув диплом за найкраще знаня психофармакології.

Відповідальні за підготовку студентів до олімпіади – доцент Олена Венгер та асистент Володимир Білоус.