Студентка ТДМУ серед переможців олімпіади з гістології, цитології та ембріології

На базі Української медичної стоматологічної академії 19-21 квітня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гістологія, цитологія, ембріологія».

Зав.каф.гістаIMG_2170

Виступ завідувача кафедри гістології, цитології та ембріології Українська медична стоматологічна академія, професора Володимира Шепітька під час відкриття заходу.

Чл.журі та уч-киIMG_0278

Члени журі та учасники олімпіади.

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського представили переможці першого етапу олімпіади, проведеної Центром незалежного тестування нашого вишу, зокрема студенти другого курсу медичного факультету Тетяна Стахів, Оксана Шевчук та Єгор Згривець.

Пісьм.конкурсIMG_2195

Тетяна Стахів та Оксана Шевчук під час виконання конкурсних завдань.

Тетяна Стахів здобула третє місце серед 36 учасників олімпіади з 13 вищих медичних закладів України.

3_місце

Переможці IMG_0285

Нагородження переможців олімпіади.

«Участь в олімпіаді з гістології, цитології та ембріології стала для мене неоціненним досвідом. Хоча змагання вперше проводилися у Полтаві, організація була на дуже високому рівні. Великий внесок у проведення олімпіади зробили не лише гостинні викладачі кафедри та її завідувач, професор Володимир Шепітько, а і студенти Української стоматологічної академії, які від першого і до останнього дня постійно супроводжували нас», – розповіла студентка.

Олімпіада складалася з трьох турів. У першому потрібно було продемонструвати свої знання з теорії, у другому відбулася ідентифікація гістологічних структур на фотографіях мікропрепаратів, у третьому студенти виконували тестові завдання у форматі іспиту «Крок-1».

Як зазначила Тетяна Стахів, теоретичний тур для неї був найцікавішим, оскільки в ньому вона змогла не лише продемонструвати свої знання, а й проілюструвала їх. Великий внесок у її підготовку зробили викладачі кафедри гістології, цитології та ембріології ТДМУ, які на кожному занятті подавали студентам матеріал у формі різних схем, таблиць та малюнків, що легко сприймаються та запам’ятовуються.

А найважчим для нашої учасниці, за її словами, був етап ідентифікації мікропрепаратів, який вимагав не лише великої кількості теоретичних та практичних знань, але й швидкості мислення (на огляд кожної фотографії відводилося всього 30 секунд).

news_270417g_5

Учасники олімпіади під час другого конкурсного етапу «Ідентифікація гістологічних структур на фотографіях мікропрепаратів».