Поповнення плеяди почесних професорів ТДМУ

На честь ювілейного свята з нагоди 60-річчя Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відповідно до рішення вченої ради ТДМУ почесними професорами вишу стали президент Університету імені Грента МакЮена (Канада), професор Девід Аткінсон та ректор Державної вищої школи імені Папи Римського Іоанна Павла ІІ (Польща), професор Джозеф Бергер.

image001

image003

«Це велика честь, якої удостоїв мене Тернопільський державний медичний університет сьогодні. Я пам’ятатиму про це дуже довго. Водночас для мене велика честь перебувати сьогодні на святкуванні. Вітаю вас з цим ювілеєм. Між Канадою та Україною довга і спільна історія. Як громадяни Канади, ми маємо великий борг перед всіма українцями, оскільки українські емігранти багато зробили для нашої країни, коли вони почали освоювати Захід Канади. Ця історія триває досі – українці продовжують збагачувати нашу країну. Я сьогодні виконую ще одну місію – висловлюю вдячність за внесок українців у розвиток Канади. Такі святкування дають можливість згадати минуле. Сьогодні ви можете побачити, як зріс ваш університет за ці роки. Всі, хто працював і навчався тут, доклав свою частку душі до цього поступу. Це важливе надбання. Ваша репутація в Україні і за кордоном вражаюча. Однією з ознакою якості є кількість іноземних студентів, які приїжджають сюди навчатися. Ваш університет має бачення майбутнього, адже будує дружні стосунки з багатьма університетами в інших країнах. Ми співпрацюємо упродовж багатьох років. Ця співпраця принесла багато корисного обом нашим установам. Ще раз вітаю вас від імені всього Університету імені Грента Мак Юена», – зазначив у своєму виступі Девід Аткінсон.

image005

image007

Ректор Державної вищої школи імені Папи Римського Іоанна Павла ІІ (Польща), професор Джозеф Бергер наголосив, що сьогодні має чудову нагоду побачити і поспілкуватися з колегами і партнерами в галузі вищої освіти. «Хочу сказати, що 10 років тому медичний університет в Тернополі і наш вищий навчальний заклад підписали угоду про співпрацю. Для мене це велика честь як для науковця отримати титул почесного професора. Переконаний в поглибленні нашої подальшої співпраці. І зараз хочу сказати, як особа, яка свого часу працювала в парламенті та є учасником двох професійних товариств, що докладу всіх зусиль для того, щоб дружбу між нашими народами зміцнювати», – запевнив Джозеф Бергер.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.