ТДМУ отримав сертифікат міжнародного стандарту ISO

Під час урочистої академії з нагоди 60-річчя Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, яка відбулася 26 травня 2017 року в Палаці культури «Березіль», наш вищий навчальний заклад за результатами сертифікаційного аудиту, проведеного зовнішніми аудиторами компанії Бюро Верітас Сертифікейшн Україна, отримав сертифікат і гравертон міжнародного стандарту ISO 9001:2015 (управління якістю) за здійснення освітньої та наукової діяльності відповідно до вимог міжнародних стандартів.

image001

Сертифікат відповідності ISO 9001:2015 – це міжнародний документ, який підтверджує досягнення вищим навчальним закладом високого ступеня якості управління. Такого типу сертифікація системи менеджменту є невід’ємною частиною сучасної життєдіяльності університету.

image003

Сертифікат і гравертон вручили генеральний директор Бюро Верітас Сертифікейшн Україна Анатолій Звон і регіональний менеджер Бюро Верітас Сертифікейшн Україна Поліна Бугайцова.

image005

«Вітаю Тернопільський державний медичний університет зі святом і в такій урочистій атмосфері вручаю цей сертифікат, який засвідчує, що якість управління у вашому вищому навчальному закладі відповідає міжнародним стандартам. За результатами аудиту було відзначено, що всі працівники мають високий фаховий рівень, а університет потужну матеріальну базу, яка дає можливість надавати освітні послуги на міжнародному рівні і забезпечувати високу якість навчання студентів. Ви варті цієї нагороди», – зазначив Анатолій Звон.

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського у своїй діяльності йде шляхом перетворення його у вищий навчальний заклад інноваційного типу з розвиненою корпоративною культурою і з виконанням робіт на високому науково-технічному та методичному рівні на основі результативного функціонування системи управління якістю та підвищення компетентності кадрового потенціалу. Політика ТДМУ спрямована на підвищення якості освіти та науки, кваліфікації персоналу, постійне та своєчасне оновлення освітніх послуг відповідно до сучасних тенденцій.

Сертифікація за стандартом ISO 9001: 2015 забезпечує пріоритетну позицію нашого університету на ринку освітніх послуг.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.