ТДМУ отримав високу нагороду від Національної медичної академії наук України

Президент НАМН України Віталій Цимбалюк від імені президії Національної академії медичних наук вручив найвищу нагороду – медаль НАМН України – колективу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського за визначний внесок у розвиток вищої медичної освіти і охорону здоров’я, підготовку висококваліфікованих лікарських і науково-педагогічних кадрів.

image001

image003

Окрім того, знаки пошани від НАМН України отримали діючий ректор ТДМУ, професор Михайло Корда та ректор ТДМУ у 1981-1997 роках, член-кореспондент НАМН України,  професор Іван Сміян.

image005 image007

На медалі та знакові пошани зображено Агапіта Печерського, якого Національна академія медичних наук обрала своїм покровителем. Чернець Києво-Печерської Лаври жив у другій половині XI століття. Він відомий тим, що лікував за допомогою молитви і не брав за це грошей. Йому вдалося навіть вилікувати Володимира Мономаха.

image009

Віталій Цимбалюк побажав, аби Тернопільський державний медичний університет постійно перебував під покровительством цього християнського сподвижника.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.