Меню Закрити

Науковці ТДМУ взяли участь у конференції Польського товариства кардіологів / IX конференції «Польська кардіологія»

Делегація Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського у складі доцента кафедри екстреної та невідкладної медичної допомоги Лариси Левицької та асистента кафедри функціональної діагностики з клінічною патофізіологією Лесі Михайлів презентували електронні постерні доповіді, виконані під керівництвом завідувача кафедри екстреної та невідкладної медичної допомоги, професора Миколи Шведа на 80-й конференції Польського товариства кардіологів / IX конференції «Польська кардіологія», яка відбулася наприкінці травня 2017 року у Варшаві.

image001 image003

image005

image007

На конференції було розглянуто широке коло кардіологічних проблем у світлі рекомендацій Європейського товариства кардіологів 2016 року з серцевої недостатності, фібриляції передсердь, гіперліпідемії, серцево-судинної профілактики, діагностики і лікування серцево-судинних ускладнень онкологічної терапії, а також різних «гарячих» тем кардіології.

image009 image011 image013

Досвідчені і авторитетні експерти, провідні науковці польської кардіологічної спільноти представили нові препарати і технології, обговорили їх практичне застосування на основі аналізу клінічних випадків при активній участі делегатів конгресу. Без сумніву, знання, отримані на конференції, будуть корисними в прийнятті складних рішень в повсякденній медичній практиці.

image015 image017 image019

Після напружених днів роботи на конференції столиця Польщі  відкрила нам свої архітектурні та історичні пам’ятки, дозволила поспілкуватися з гостинними господарями міста, насолодитися чудовими пейзажами яскравої весняної зелені парків і скверів.

image021 image023 image025 image027 image029

Ми також побачили активну громадянську позицію жителів Варшави, яка турбується не тільки про красу рідного міста, але й опікується братами нашими меншими. У центральному парку столиці проводилась благодійна акція щодо опіці собаками з притулків.

image031

image033

Залишаючи гостинну європейську столицю, ми не могли не зупинитися біля одного з «рятівників серця», – дефібрилятора, який з відповідною інструкцією розміщений на видному місці у приміщення Центрального вокзалу. Варшава може жити спокійно, – екстрена і невідкладна медична допомога тут, без сумніву, – на рівні!

image035

image037

Інформацію надали Лариса Левицька та Леся Михайлів.