Меню Закрити

Акція «Зробимо життя дітей щасливішим» стартувала в ТДМУ

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 3 квітня 2018 року стартувала благодійна акція «Зробимо життя дітей щасливішим». Її головна мета полягає у тому, аби за допомогою облаштування реабілітаційної кімнати необхідними засобами додати радісних моментів у житті тих дітей, які потребують нашої підтримки та допомоги. Нагадаємо, що ініціатива започаткувати такий захід у студентів ТДМУ виникла після відвідин навчально-виховного комплексу №28, де під опікою вихователів перебувають дітки з вадами мови, порушенням зору та незрячі, з затримкою психічного розвитку зі зниженням можливостей інтелекту, зумовлені генетичними факторами.

Отже, 3 квітня в усіх корпусах нашого університету розташували скриньки для збору коштів. Також волонтери медичного вишу обійшли більшість аудиторій з закликом підтримати їхню ініціативу. Кожен, хто жертвував певну суму коштів, отримував у подарунок цукерку як символ того, що кожна людина у світі заслуговує на щастя. Потрібно зазначити, що викладачі і студенти Тернопільського медичного університету доволі активно підтримували збір коштів 3 квітня. Загалом було зібрано майже 20 тисяч гривень.

«У нашому університеті доволі потужний волонтерський рух. Приємно бачити, що все більше молоді долучається до добрих справ. Щиро вдячний вам за ваші добрі серця і благородні ініціативи», – зазначив ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

Побажання успіхів у проведенні акції молоді отримали від проректора з науково-педагогічної роботи, професора Аркадія Шульгая та проректора з наукової роботи, професора Івана Кліща, завідувачів кафедр, викладачів.

З радістю підтримав благодійний почин своїх підопічних декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський.

До групи активістів увійшли студенти медичного факультету Святослав Цебрик, Наталія Терлецька, Роман Ярославіцький, Оскана Побігушко, Ірина Зубок, Марія Турків, Світлана Веремчук, Аліна Оліферук, Зоряна Бриндз, студенти фармацевтичного факультету Соломія Невідома, Софія Невідома, Богдана Питлик, а також представники факультету іноземних студентів Александра Пудзяновска, Ахмед Абдельгаввад Салем Мохаммед, Салех Абделрахман Кхалед Ібрагім, Хамід Омар Абдулраб Абдулвахаб, Аббейкує Донкор Анніе Мааме Ефуа, Абдалла Мохамед Махмуд Хемід, Елізабет Аджіе Адаезе, Вікахі Доріс Мзума, Езіке Обіануджу Флоренс, Макунде Мунярадзі, Мохамед Махмуд Шеріф Шавкі Махмуд, Мохамед Фатма Абделмалек Хассан, Омотошо Олуватобілоба Джой, Гвіда Мустафа Сабір Мухамед.

Зазначимо, що студенти ТДМУ добре обізнані з тим, які саме розвиваючі засоби потрібні для реабілітаційної кімнати. Вони вірять у те, що завдяки загальній підтримці своїх колег по парті і викладачів зможуть допомогти вихованцям навчально-виховного комплексу №28.

Збір коштів триває. У кожному корпусі університету є скриньки, в які можна кинути певну грошову пожертву.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.