Меню Закрити

Студент ТДМУ пройшов стажування в лікарні Великобританії

Під час навчання студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського намагаються використати кожну можливість, щоб здобути практичний досвід. Представник факультету іноземних студентів п’ятикурсник Michael Frempong шліфував свої практичні навички в лікарні Принца Чарльза у Великобританії (місто Мертір Уельс).

Він мав можливість пройти програму клінічного вдосконалення з відомим колоректальним хірургом, професором П.Н.Харай (P.N.HARAY), який працює у вищезгаданій лікарні.

«Взагалі я подавав заявку на участь у міжнародній конференції, але з певних причин її перенесли на пізніший термін. Проте мені запропонували пройти стажування в одній з найкращих клінік Великобританії. Це була для мене добра новина – я погодився на пропозицію.

Упродовж стажування  отримав змогу працювати в команді професора П.Н.Харай, брав участь в огляді хворих у палатах, амбулаторіях, проведенні ендоскопії та асистував в операційній. Справа в тому, що своє майбутнє я бачу в хірургії. Відповідно всі ці дні, проведені в операційній залі, спілкування з досвідченими фахівцями, є для мене дуже важливими і корисними», – зазначив Michael Frempong.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.