Меню Закрити

У ТДМУ студенти Харківського національного медичного університету пройшли літню практику

Цього року вже вдруге в рамках програми академічного обміну Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського гостинно прийняв на місячну літню практику студентів медичного факультету Харківського національного медичного університету.

Студентки четвертого курсу Аліна Лєсна, Вікторія Квітко і Тетяна Гаврилова мали можливість у найкращих лікувальних закладах Тернополя ознайомитися з базами хірургічного, терапевтичного, педіатричного та гінекологічного відділень. Особливе захоплення у дівчат викликало заняття у навчальному центрі малоінвазивних оперативних технологій ТДМУ під керівництвом асистента Костянтина Походуна, де вони здобули унікальний практичний досвід за допомогою сучасних муляжів з симуляторами.

У навчальному центрі малоінвазивних оперативних технологій ТДМУ.

У центрі симуляційного навчання нашого університету майбутні лікарі ознайомилися з основами симуляційного навчання та його перевагами, а також на практиці спробували свої сили у наданні допомоги під час відпрацювання практичних навичок у конкретній невідкладній ситуації.

У центрі симуляційного навчання ТДМУ.

Велике зацікавлення наших гостей викликав анатомічний музей на кафедрі анатомії людини. Доцент кафедри Борис Ремінецький провів для студентів цікаву екскурсію з детальним поясненням особливостей унікальних препаратів.

У вільний час студенти відвідали етногалерею «Спадок», де Наталія Волощук розповіла багато фактів про історію української вишивки та територіальні особливості національних строїв.

Студентки з Харкова щиро подякували кураторам – доценту Надії Яремі, професору Олександру Шідловському, доценту Олександру Франчуку та асистенту Емілії Бурбелі за цікаву та насичену практику, здобуті знання і практичні навички, а також незабутні враження та щире спілкування з новими друзями. Добрими враженнями від нашого рідного Тернополя та ТДМУ дівчата обіцяли радо поділитися зі своїми друзями і рідними вдома.