Меню Закрити

Студенти ТДМУ у перші дні навчального року отримали студентські квитки

Керуючись оновленим «Положенням про студентські (учнівські) квитки державного зразка», що набрав чинності 14 серпня 2018 року, та згідно з наказом МОН від 25 квітня 2018 року № 434, навчальний відділ Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського наприкінці серпня 2018 року замовив, а 7 вересня отримав першу частину студентських квитків для майже тисячі студентів, які вступили в університет за освітніми ступенями бакалавр та магістр. Цей підрозділ готовий до подання інформації та отримання іншої частини студентських квитків після закінчення вступної кампанії для студентів-іноземців.

Виготовлення студентського квитка досить кропітка та довготривала процедура, яка вимагає злагодженої співпраці багатьох підрозділів університету. Для того, щоб студент-медик зумів отримати довгоочікуваний студентський квиток необхідна виважена взаємодія приймальної комісії, навчального відділу, відділу державних закупівель, бухгалтерської служби, планово-фінансового відділу, деканатів факультетів.

Студентські квитки державного зразка після отримання та внесення  до Єдиної державної електронної бази з питань освіти ЄДЕБО працівники навчального відділу передають у деканати.

Видачу студентських квитків здійснюють працівники деканатів та навчально-наукового інституту медсестринства. Наявність студентського квитків дає студентам ТДМУ отримати знижку на залізничні квитки. Квиток у плацкартний або загальний вагон можна купити за півціни. При купівлі купейного квитка доведеться сплатити 50% вартості плацкарти і доплатити різницю між вартістю місця в плацкартному та купейному вагоні – у результаті економиться 25 % від усієї ціни. Знижки поширюються тільки на подорожі по території України. Через профком університету можна оформити «картку тернополянина», проїзд у громадському транспорті міста Тернополя буде дешевший. Власник студентського квитка має можливість  відвідувати бібліотеку, тренажерну залу та інші приміщення закладу вищої освіти, а також користуватися пільговим проїздом у громадському транспорті. Через профспілки поширюються також недорогі путівки для студентів. Так, зокрема , в університеті первинна профспілкова організація викладачів та студентів направляє  на оздоровлення в НОК «Червона калина», частково компенсуючи витрати.