Ректору ТДМУ присвоєно звання почесного професора Вищої школи імені Папи Іоанна Павла ІІ в Білій Підлясці (Польща)

Упродовж декількох років успішно триває співпраця між Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського і Вищою школою імені Папи Іоанна Павла ІІ в Білій Підлясці (Польща). Зокрема було реалізовано спільні наукові проекти «Активність фізична і режим харчування в залежності від стилю життя студентів медичного університету в м. Тернополі», «Активність фізична і режим харчування в залежності від стилю життя молоді в віці 15-17 років шкіл м. Тернополя», «Дослідження епідеміології, патогенезу, клініки і профілактики бореліозу». Науковці нашого університету отримали можливість публікувати свої наукові праці у журналі «Health Problems of Civilization», який видається Вищою школою імені Папи Іоанна Павла ІІ і входить до наукометричної бази Web of Science.

Студенти Вищої школи імені Папи Іоанна Павла ІІ брали активну участь у Міжнародних студентських літніх школах, які щороку відбуваються на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» ТДМУ.

Викладачі нашого університету прочитали цикл лекцій для студентів польського вишу.

Окрім того, студенти ТДМУ, які здобувають спеціальність «Медсестринство», мають можливість брати участь у програмі академічних обмінів Еразмус+. Цього року представниця навчально-наукового інституту медсестринства впродовж весняного семестру навчалася у Вищій школі імені Папи Римського Іоана Павла ІІ. Нещодавно координатор програм «Еразмус» Вищої школи імені Папи Римського Іоана Павла ІІ у Бялій Підлясці (Республіка Польща) Агнєшка Калішук перебувала в Тернопільському медуніверситеті. Вона відзначила високий рівень відповідальності ТДМУ щодо відбору кандидатур для участі у програмі Еразмус+.

У планах є реалізація двох спільних проектів, які присвячені дослідженню туберкульозу та антибіотикорезистентності. Науковці ТДМУ сподіваються, що вони матимуть такий же науковий успіх, як і попередні проекти.

Нещодавно у Вищій школі імені Папи Іоанна Павла ІІ в Білій Підлясці відбулася посвята в студенти. У цих урочистостях взяв участь ректор ТДМУ, професор Михайло Корда. Під час урочистого засідання сенату цього закладу вищої освіти Михайлу Михайловичу було присвоєно звання почесного професора.

У своїй промові Михайло Корда висловив подяку ректору Вищої школи Білій Підлясці, професору Йозефу Бергеру і всьому сенату за надану честь отримати поважне звання. Він також висловив сподівання на подальшу співпрацю і реалізацію нових проектів і програм.

Виступ ректора у Вищій школі імені Папи Іоанна Павла ІІ в Білій Підлясці

Нещодавно у Вищій школі імені Папи Іоанна Павла ІІ в Білій Підлясці відбулася посвята в студенти. У цих урочистостях взяв участь ректор ТДМУ, професор Михайло Корда. Під час урочистого засідання сенату цього закладу вищої освіти Михайлу Михайловичу було присвоєно звання почесного професора.#TSMU #medicine #education #medical_education #Ternopil #medicalstudents #medical_student #Ukraine #dentistry #pharmacy #nursing#ТДМУ #освіта #лікар #медицина #лікарська_справа #медик #Тернопіль #Тернопільський_медуніверситет #фармацевт #стоматолог #провізор #медична_сестра #фізичний_терапевт #ерготерапевт #ерготерапія #парамедик #студентмедик

Опубліковано Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського Вівторок, 30 жовтня 2018 р.

 

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.