Відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

30 жовтня 2018 року відбулося планове засідання вченої ради університету під головуванням ректора ТДМУ, професора Корди М.М.

Розпочалося засідання з урочистого вручення Почесним консулом Королівства Бельгія Ярославом Гарцулою нагород Регіонального благодійного фонду імені короля Данила співробітникам університету.

Нагороди отримали:

• ректор університету, проф. Корда М.М.,

• проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.,

• проф. Дзюбановський І.Я.,

• проф. Хміль С.В.,

• проф. Бондаренко Ю.І.,

• проф. Швед М.І.,

• проф. Гнатюк М.С.,

• проф. Гребеник М.В.,

Наступним питанням порядку денного були конкурсні справи. Доповідав учений секретар – проф. Герасимюк І.Є.

Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: проф. Денефіль О.В., доц. Коробко Д.Б., доц. Лотоцький В.В.

Результати таємного голосування доповіла голова лічильної комісії, проф. Денефіль О.В.

За результатами таємного голосування вчене звання доцента було присвоєно:

• Драпак Оксані Ярославівні по кафедрі фармакології та клінічної фармакології,

• Лучинській Юлії Іванівні по кафедрі дитячої стоматології,

• Лучишин Наталії Юріїіні по кафедрі педіатрії.

Питання «Обговорення і затвердження плану підготовки науково-педагогічних кадрів та резерву на посади завідувачів кафедр. Робота з викладачами без наукового ступеня» доповідала керівник наукового відділу, доц. Шевчук О.О.

Звіт про роботу медичного факультету зробила декан факультету, доц. Крицька Г.А.

Про роботу навчально-практичного центру симуляційного навчання доповідала керівник міжкафедрального навчально-тренінгового центру Цимбалюк Г.Ю.

Про поточні справи доповідали проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г. і керівник наукового відділу, доц. Шевчук О.О.