Студентський квест у ТДМУ – весело, цікаво, жваво

Напередодні Міжнародного дня студента, а саме 13 листопада 2018 року, в адміністративному корпусі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського розгорнулася цікава і запекла боротьба між кількома командами. Когорта ентузіастів у складі Юлі Бандрівської, Таїсії Білоножко, Софії Гащак, Наталі Петрової організувала інтелектуальну і розважальну гру для всіх бажаючих – студентський квест. Команди мали достатньо часу для реєстрації. Подати заявку можна було он-лайн. Усі анонси були завчасно розміщені в соцмережах.

У корпусі було розташовано 12 станцій, на кожній з яких учасники виконували певні завдання. Зокрема «Аліас», де один з членів команди повинен був пояснити якомога більшу кількість слів, а решта мали їх вгадати. Станція «Мед-мяу» містила портрети відомих осіб у масках. Учасникам потрібно було сказати, хто на них зображений. У «Віднови позу» студенти відтворювали позиції, які були зображені на малюнку.

На станції «Що спільного?» командам було назвати спільне між трьома запропонованими ілюстраціями. У «Віднови відповідність» необхідно було правильно розставити дати і події. «Правда чи міф» учасники з 10 запропонованих фраз мали визначити, які є правдивими, а які ні. Також були конкурси «Цитати відомих людей», «Ребуси», «Букви в ряд», «Хто я?», «Кричи пошепки», «Дім воскових фігур». Окрім того, учасники мали можливість в інтерв’ю представникам студентського відеоблогу «Outlook» розповісти про себе чи оригінально представити команду.

У квесті взяло участь 14 команд по 6 учасників у кожній, серед яких три складалися з іноземних студентів. Отже, за звання кращих змагалися «Кактус» – капітан Діана Філь, «Що таке?» – капітан Адріана Кіт, «Муравлі» – капітан Андрій Кужель, «Славчани» – капітан Роман Осінчук, «Дерево без листя» – капітан Юлія Пшенична, «Розумний вибір» – капітан Богдан Рокун, «Group 55» – капітан Діган Гірпара (Digan Hirpara), «Анатомічні гангстери» – капітан Іван Вакуленко, «Я так і знав» – капітан Денис Гурський, «Група 35» – капітан Абдулкадір Шеріф Осман (Abdulkadir Sherif Osman), «Specter» – капітан Кайзер Кодуаг (Kaiser Koduah), «Коматозники» – капітан Анна Шульгач, «Sub Jugend 2.0» – капітан Влада Шидловська, «Мафія» – капітан Наталія Мосійчук, «Еліта» – капітан Оксана Грамяк. Для зручності розуміння конкурсів організатори всі завдання переклали англійською мовою. Також приємно відзначити те, що цього року кількість команд-учасниць зросла, що свідчить про популярність квесту.

На декілька година адміністративний корпус ТДМУ перетворився на квестовий простір. Команди чимдуж поспішали до станцій, зазначених у маршрутному листі кожної з них, виконували завдання, а по дорозі позували фотографам, щоб отримати додаткові бали. Загалом подібні заходи допомагають молоді більше дізнатися один про одного, знайти нових друзів, вміти працювати в команді, конструктивно конкурувати і водночас бути єдиною студентською родиною Тернопільського медичного університету.

Організаційний комітет потурбувався і про те, щоб переможці отримали призи. Їм вдалося залучити до цього мережу швидкого харчування «Merci», wellness-центр «Каруна», організаторів студентських медичних вечірок «Medical party», магазин медичної техніки на вул. Колонтая 2, мережу кав’ярень-пекарень «Франсуа», мережу магазинів спортивних товарів «Спортландія», школу іноземних мов «Поліглот», бренд студентського одягу «Uniwear», магазин мобільних телефонів «My apple style».

«Нам приємно, що в університеті наші ідеї та бажання щось організувати підтримують. У цьому випадку ми відчуваємо свою потрібність і хочеться докладати більше зусиль для того, щоб придумати нові конкурси. Від організаторів квесту висловлюю подяку прес-службі ТДМУ, маркетологу Надії Олійник, центру виховної роботи та культурного розвитку, зокрема Олені Покришко, Іванні Керничній, Марті Руденко. Також дякуємо за оперативне виконання усіх наших прохань колективу видавництва «Укрмедкнига», – зазначила Юлія Бандрівська.

Потрібно відзначити самовіддану роботу під час квесту команди студентського відеоблогу «Outlook», фотографів Дениса Онофрійчука та Дакшина Кумара (Dakshin Kumar) та чималої кількості наших студентів-волонтерів. Нагородження переможців відбудеться 15 листопада під час святкового концерту до Міжнародного дня студента, який відбудеться о 18.00 в актовій залі адмінкорпусу ТДМУ.

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1846445312144257

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.