«Вечір доброчесності» відбувся в ТДМУ

У читальній залі бібліотеки Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 30 жовтня 2018 року відбувся захід для студентів першого курсу «Вечір доброчесності» в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні.

Один з координаторів проекту – Марта Томахів – розповіла студентам про цілі та напрямки цієї програми. Спілкування відбулося у формі дискусії, завдяки чому студенти краще зрозуміли поняття доброчесності.

Також виступили завідувач кафедри загальної хімії Григорій Загричук і асистент кафедри педіатрії №2 Ірина Сарапук. Викладачі поділилися своїм розумінням академічної доброчесності та шляхами її впровадження.

Студентський координатор проекту від ТДМУ Юлія Загричук розповіла студентам про функціонування та діяльність проекту в Україні і в нашому виші.

У рамках заходу було проведено анонімне опитування серед студентів щодо їх поведінки в умовах академічної недоброчесності. Це дасть можливість зрозуміти напрямок нововведень, які, на думку студентів, покращили б якість освіти в університеті.