Меню Закрити

Іноземні студенти ТДМУ стали помічниками Санти

Новорічні свята – це не тільки радість від зустрічі з друзями і рідними, не тільки час відпочинку і віри у диво, це ще й вміння подарувати щастя іншим, підтримка тих, хто опинився у важких життєвих обставинах, хто не має родини. Представники Асоціації студентів Польщі вирішили зробити для дітей сиріт день Святого Миколая яскравим на емоції та щедрим на подарунки.

Упродовж двох днів – 3-4 грудня 2018 року – команда активістів у складі Домініки Лукасяк (Dominika Łukasiak), Патрика Мартиновича (Patryk Martynowicz), Моніки Карч (Monika Karcz), Зузанни Бетковяк (Zuzanna Betkowiak), Юстини Охал (Justyna Ochał), Пауліни Пудло (Paulina Pudło), Даміана Лігмана (Damian Ligman) та Хуберта Мікоші (Hubert Mikosza) збирала кошти та солодощі для вихованців дитячого будинку «Малятко» та підопічних Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Завдяки дружній підтримці викладачів і студентів ТДМУ було отримано 6502 гривні.

«Ми звернулися до президентів земляцтв з проханням допомогти у зборі коштів. Упродовж двох днів кожен з них приходив і передавав ту чи іншу суму, яку зібрали представники асоціації. Окрім того, ми щиро вдячні викладачам і працівникам адміністративного корпусу, які приносили багато солодощів. Висловлюю подяку доценту кафедри фармакології з клінічною фармакологією Оксані Шевчук, яка залучила чималу кількість українських студентів», – розповів Хуберт Мікоша.

Для потреб діток з «Малятка» польські студенти придбали підгузки, засоби гігієни, іграшки, таблиці для писання та інше. Все це вони 14 грудня 2018 року передали керівництву та адміністрації закладу.

Цього ж дня студенти побували і в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Вони підготували для вихованці центру 31 подарунок, куди увійшли солодощі, соки та інше. Майбутні медики отримали можливість поспілкуватися з дітьми, зіграти з ними в ігри.

Частину солодощів польські студенти передали для загально університетської акції «Миколай про тебе не забуде».

Другий етап акції відбудеться після того, як студенти з Польщі повернуться на навчання після канікул. Під час свого перебування вдома вони буду збирати іграшки та одяг для вихованців інтернатів. Все це вони також передадуть дітям.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.