Студенти ТДМУ подарували хвилини щастя особливим дітям

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського минулого року стартувала благодійна акція «Зробимо життя дітей щасливішим». Її головна мета полягає у тому, аби за допомогою облаштування реабілітаційної кімнати необхідними засобами додати радісних моментів у житті тих дітей, які потребують нашої підтримки та допомоги. Нагадаємо, що ініціатива започаткувати такий захід у студентів ТДМУ виникла після відвідин навчально-виховного комплексу №28, де під опікою вихователів перебувають дітки з вадами мови, порушенням зору та незрячі, з затримкою психічного розвитку зі зниженням можливостей інтелекту, зумовлені генетичними факторами.

Цьогоріч акцію підтримали іноземні студенти та представники UMSA з числа українських студентів нашого вишу. Зокрема 20 березня 2019 року вони зробили «маленьке» свято для таких сонячних і особливих діток навчально-виховного комплексу №28.

Потрібно бачити ці щасливі очі дітей, коли вони зустрічають нових гостей та мають чудову можливість погратись, поспілкуватись та просто гарно провести час. Дітки були неймовірно відкритими, розказали про себе та показали, як у них проходять заняття та ігри.

Метою заходу було показати, що потрібно робити добрі справи та піклуватись про таких дітей і робити їхнє життя трішки щасливішим і яскравішим.

Учасниками акції цього разу були Юлія Валігура, Анастасія Бойко, Олена Смачило, Ярина Степанюк, Rida Saher, Абдельрахман Хазем.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.