Меню Закрити

Студентка ТДМУ посіла друге місце на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Стоматологія»

4-5 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Стоматологія» на базі Української медичної стоматологічної академії (Полтава).

Ознайомлення з завданнями  під час першого етапу олімпіади.

В олімпіаді взяло участь 88 студентів з 15 вищих навчальних медичних закладів різних міст України. До складу команди Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського увійшли студенти 4 і 5 курсів, які отримали найкращі результати під час першого туру олімпіади – Владислав Колесник (4 курс), Віталія Антонюк (4 курс), Михайло Якимчук (4 курс), Олена Мшанецька (5 курс), Юлія Кікцьо (5 курс), Ілона Назаренко (5 курс).

Згідно з правилами проведення олімпіади, передбачено не лише індивідуальні змагання студентів, але й командний залік.

Олімпіада відбувалася у два етапи. В перший день учасники письмово давали відповіді на запитання з усіх розділів стоматології, роботи усіх учасників були зашифровані, перевірку робіт здійснювали члени незалежного журі. Наступного дня були оголошені імена студентів, які вийшли у фінал. Фіналісти повинні були перед аудиторією відповісти на 4 теоретичні і 4 практичні питання – по одному практичному і теоретичному питанню з кожного напрямку стоматології, час на підготовку до однієї хвилини.

В склад журі входили 12 викладачів з різних вищих медичних навчальних закладів України та 4 викладачі, які входили до складу апеляційної комісії. До другого туру за результатами першого дня було відібрано лише 9 учасників. У фінал увійшла наша студентка 5-го курсу стоматологічного факультету Олена Мшанецька, яка у напруженій боротьбі отримала друге місце.

У роботі журі ІІ туру Всеукраїнської олімпіади взяв участь д.м.н., завідувач кафедри хірургічної стоматології, професор Ярослав Петрович Нагірний.

За результатом загального підрахунку балів студенти ТДМУ посіли шосте командне місце. Команду ТДМУ супроводжувала к.м.н., асистент кафедри хірургічної стоматології Ковтун Н.Я.

 Команда студентів-учасників стоматологічного факультету ТДМУ з куратором, к.м.н., асистентом кафедри хірургічної стоматології Ковтун Н.Я.

Після напружених змагань, нашу команду привітав професор Нагірний Ярослав Петрович та професор Аветіков Давид Соломонович, які були членами журі. Зі слів Ярослава Петровича, студенти ТДМУ гідно представили наш навчальний заклад. Підводячи підсумки другого етапу, голова журі – завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї –професор Аветіков Давид Соломонович відзначив високий рівень письмових робіт. Він звернув увагу на досягнення студенток п’ятого курсу ТДМУ Юлії Кікцьо та Олени Мшанецької, які нагороджені за «Кращу роботу з хірургічної  стоматології» та «Кращу роботу з дитячої стоматології», а також  студента четвертого курсу Антонюк Віталія, нагородженого за «Кращу роботу з терапевтичної стоматології» та «Кращу роботу з ортопедичної стоматології». Він побажав їм таких же високих результатів у майбутній практичній діяльності у цих напрямках.

Переможці олімпіади з членами журі після нагородження.

Під час олімпіади студенти ТДМУ познайомилися та потоваришували зі студентами інших вишів.