Студентка ТНМУ посіла перше місце в олімпіаді з онкології

11-12 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Онкологія» на базі кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.

Учасниками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Онкологія» стали понад двадцять студентів із різних регіонів України: Бурба Марія Вікторівна (Дніпро), Степанюк Дмитро Андрійович (Запоріжжя), Зіновенко Ростислав Вадимович (Запоріжжя), Семенів Ірина Павлівна (Івано-Франківськ), Олійник Надія Ярославівна (Івано-Франківськ), Грицишин Людмила Мирославівна (Івано-Франківськ), Назаров Ярослав Сергійович (Київ), Рудюк Тимур Олегович (Київ), Рожкова Вероніка Олегівна (Київ), Варабіна Антоніна (Одеса), Дубінін Олександр Сергійович (Полтава), Тунік Владислав Русланович (Полтава), Пивоваренко Валерія Сергіївна (Полтава), Окунь Тарас Вікторович (Суми), Лиско Ігор Андрійович (Суми), Мних Ольга Ігорівна (Тернопіль), Максимів Марія Василівна (Тернопіль), Шепеть Марія Михайлівна (Тернопіль), Масалтіна Єлизавета Юріївна (Харків), Семеген Василь Юрійович (Чернівці), Колітіна Аліна Костянтинівна (Чернівці).

Знання учасників оцінювали голова журі Галайчук Ігор Йосифович (доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини ТДМУ); Крижанівська Анна Євстахіївна (доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри онкології Івано-Франківського національного медичного університету); Жулкевич Ігор Валентинович (доктор медичних наук, професор кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини ТДМУ); Домбрович Мирослав Іванович (кандидат медичних наук, доцент кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини ТДМУ); Литвиненко Віктор Євгенович (кандидат медичних наук (Українська медична стоматологічна академія, м. Полтава).

Головою апеляційної комісії був Угляр Юрій Васильович (кандидат медичних наук, доцент кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини ТДМУ).

Змагання відбулися у декілька етапів. Учасники олімпіади змогли продемонструвати свої знання, вирішуючи ситуаційні задачі, даючи письмові та усні відповіді на запитання.

Після закінчення змагань професор Галайчук І.Й. та професор Жулкевич І.В. прочитали для учасників олімпіади цікаві лекції, які стосувались лауреатів Нобелівської премії, що були вихідцями з України, та історії вивчення лімфоми Ходжкіна.

Цього ж дня під час урочистого закриття олімпіади журі оголосило підсумки. Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Онкологія» стали:

Мних Ольга Ігорівна (ТДМУ) – І місце;

Семенів Ірина Павлівна (Івано-Франківський НМУ) – ІІ місце;

Варабіна Антоніна (Одеський НМУ) – ІІІ місце;

Рожкова Вероніка Олегівна (НМУ) – ІІІ місце;

Олійник Надія Ярославівна (Івано-Франківський НМУ) – ІV місце;

Назаров Ярослав Сергійович (НМУ) – V місце;

Грицишин Людмила Мирославівна (Івано-Франківський НМУ) – VІ місце.

Приємні враження в учасників олімпіади залишились від екскурсій по місту (пам’ятник Івану Горбачевському, Соломії Крушельницькій, набережна Тернопільського ставу) та від відвідин музею-садиби славної уродженки нашого краю – Соломії Крушельницької у селі Біла.